Metinės licencijos


tvarka bus

Nuo 2018m. Sausio 1d. Įsigaliojo nauja tvarka: sportininkas, dalyvaujantis čempionato ar taurės varžybose, gali dviejuose etapuose dalyvauti su vienkartine licencija („E“ vienkartinės licencijos kaina 8€, „M“- vienkartinės licencijos kaina 3€), nuo trečio etapo, privalo įsigyti metinę („E“ dalyvaujantys čempionate, „M“-dalyvaujantys taurės varžybose) licenciją.
Į metinę čempionato, taurės įskaitą bus traukiami tik sportininkai, turintys metines licencijas.


Kokius veiksmus reikia atlikti, kad įsigytum metinę licenciją:

  1. reikia prikausyti klubui, VšĮ, ar kokiam nors jurdiniam vienetui, kuris yra LASF narys (tikrasis arba asocijuotas)
  2. reikia pasitikrinti sveikatą sporto dispanseryje (žmonės šneka, kad yra alternatyva) gauti iš jų medicininę pažymą (forma 068A).
  3. Apsidrausti sportiniu draudimu. Tai galima padaryti per LASF, arba per bet kurią draudimo bendrovę, kuri teikia tokio pobūdžio paslaugas.
  4. Sumokėti LASF‘ui už metinės licencijos pagaminimą: „E“ – 29€, „M“ – 11€

 

 

BF info

2018m. 4x4 čempionato organizatoriai! Dėmesio! Mokesčiai!


tvarka bus

Organizuoti oficialias Lietuvos automobilių varžybas gali tik Lietuvos automobilių sporto federacijos narys, kuriam šią teisę deleguoja federacija. LASF nariai yra dviejų rūšių: tikrieji, kurie turi balsavimo teisę suvažiavime ir asocijuoti, kurie neturi balsavimo teisės. Tikrojo nario metinis mokestis 385€ (stojamasis, vienkartinis mokestis 160€), asocijuoto nario iki šių metų buvo 66€, o nuo šių metų sausio 1d. - 250€ t.y. maždaug 3,8 karo didesnis. Norėdamas organizuoti varžybas LASF asocijuotas narys moka organizatoriaus mokestį už čempionato, taurės etapą 39€, jeigu organizuoji vienu metu abu etapus - moki 78€. Būtina apdrausti renginį, kitaip negausi organizatoriaus licencijos. Mažiausia draudimo įmoka 95€
p.s.
Mes, kol kas nežinome, kokie mokesčiai laukia 2019m., bet prižadame, kad kaip tik jie bus paskelbti MES JUS INFORMUOSIME.

Šturmanų / navigatorių treniruotė #4 Vilnius


logas_1

Treniruotė #4  vyks Vilniaus apylinkėse. Daugiau informacijos treniruotės aprašyme.
#4 Vinius aprasymas

Norint dalyvauti treniruotėje, reikia užpildyti dalyvio anketą ir atsiųsti info@bekelesfiesta.lt
#4 dalyvio anketa

Treniruotės užduotys:
1. Pasirinktinai, ar važiavimas trasa nužymėta track‘u. Aktualu 2018m. Lietuvos rally raid čempionato Sport, Extreme klasių navgatoriams ir motoraideriams.
KP   ~ 54 km
Ar važiavimas trasa nužymėta virtualiais taškais. Aktualu 2018m. Lietuvos rally raid čempionato Extreme ir Tourism klasių navgatoriams.

KP-1   ~ 54 km

2. Važiavimas pagal kelio Knygą. Aktualu visiems, rally raid: Sport, Extreme, Tourism ir Moto klasių dalyviams, taip pat pravažumo čempionato sportininkams.

vilnius KK

3. Kontrolinių taškų ieškojimas apibrėžtoje zonoje. Aktualu Lietuvos pravažumo čempionato ekipažų šturmanams.

KP tikras

Tikslas – atgaivinti 4×4 sporto šaką – sėkmingai vykdomas


vaidas

Pasibaigus 2017 metų sezonui Lietuvos automobilių sporto federacijos 4×4 komiteto pirmininkas Vaidotas Paškevičius džiaugiasi, kad jis buvo gausus dalyvių skaičiumi, varžybų organizatorių įsitraukimu bei puikiais sportininkų rezultatais tiek pravažumo, tiek „Rally Raid“ čempionatuose. Žvelgdamas į praėjusius metus V. Paškevičius tikisi, kad ateinantys metai bus tokie pat sėkmingi ir įsimintini.

Praėjęs sezonas – turiningas

Praėjęs 2017 metų 4×4 automobilių sporto šakos sezonas maloniai nudžiugino gausiu dalyvių susidomėjimu ir įsitraukimu, kurį nulėmė didesnis šios sporto šakos viešinimas bei nuolatinis organizatorių dėmesys sportininkams. LASF 4×4 komiteto pirmininkas Vaidotas Paškevičius teigia, kad prieš tris metus išsikeltas 4×4 bendruomenės tikslas atgaivinti šią autosporto šaką kol kas vyksta 100 proc. pagal planą.

„Šių metų sezone 4×4 serijoje turėjome du čempionatus – pravažumo ir „Rally Raid“. Čempionatai buvo gana sudėtingi ir sunkūs, tačiau džiugu, kad dalyvių įsitraukimo juose netrūko. Pravažumo čempionato etapai vyko ir kaimyninės Latvijos teritorijoje, taip pat paskutiniame etape pravažumo čempionato metu vyko Šiaurės Europos šalių čempionato paskutinis etapas – tai išties didina 4×4 sporto šakos žinomumą ir profesionalumą. Tobulėja ir patys sportininkai bei technika“, – pasakoja V. Paškevičius.

LASF 4×4 komiteto pirmininkas išskiria ir aukštus sportininkų pasiekimus.

„Sportininkai dalyvavo Latvijos bei NEZ  čempionatuose ir tapo Čempionais TR1 kategorijose. Pasirodėme „Ladoga Trophy“ – viename sudėtingiausių pasaulio maratonų, kuris vyksta 8 dienas. Jame LASF 4×4 sportininkas Nerijus Gurklys nuo savo varžovų atsiplėšė net 7 valandas ir laimėjo antrus metus iš eilės PROTO klasėje (galingiausių visureigių klasė) – tai didelis pasiekimas garsinant Lietuvos vardą. Lyginant su praėjusiais sezonais galima drąsiai teigti, kad 4×4 sporto šaka auga. Vien  sezono uždarymo šventėje, kurioje apdovanoti čempionai, atvyko 90 žmonių – tai visiškas šios sporto šakos rekordas. Sezonas buvo tikrai geras ir turiningas“, – džiaugiasi LASF 4×4 komiteto pirmininkas.

2018 metų sezone tikisi išvysti ir Dakaro lenktynininkus

Vaidotas Paškevičius pasakoja, kad 4×4 automobilių sporto šaka išsiskiria tuo, kad turi du skirtingus čempionatus. Pravažumo čempionatas kitoks tuo, kad per paruoštas trasas gali pravažiuoti tik specialiai tam skirta mašina. Visureigiuose sėdintiems sportininkams tenka įveikinėti trasas pilnas vandens, kurių gylis būna net iki metro aštuoniasdešimties centimetrų. Tuo tarpu „Rally Raid“ galima vadinti lietuviškuoju Dakaru – visur smėlis, įkalnės, tramplynai, šuoliai su dviem tonomis sveriančiais visureigiais. Taip pat 4×4 – ekonomiška sporto šaka.

„4×4 išsiskiria iš kitų autosporto šakų ir labai smagu, kad vis daugiau žmonių tai pastebi. Šie metai buvo įsimintini, tad tikimės, kad 2018 metais šią tradiciją tęsime – auginsime savo bendruomenę.

Tikimės suburti kuo didesnį dalyvių skaičių varžybose. Varžybų organizatoriams linkime dar aukščiau užkelti kartelę ir ruošti vis įdomesnes bei labiau intriguojančias varžybas, o sportininkams – puikių rezultatų ne tik Lietuvoje, bet ir įsimintinų startų užsienyje. Galbūt kitą sezoną ir „dakaristus“ pavyks į varžybas pasikviesti bei pamatyti jų techniką. Tikslų turime daug ir esame pasiryžę juos sėkmingai vykdyti“, – ateinančio sezono planais dalinosi V. Paškevičius.

G. Matulaičio nuotrauka

informacijos šaltinis www.lasf.lt

4wd automobilių Naujametinis turnyras Tytuvėnuose


Snieguole new

Tytuvėniškiai daro Naujametinius stebuklus: navigacine treniruotę keičia į Naujametinį turnyrą "Surask Snieguolę varomą keturiais!"

Atnaujintas dalyvių sąrašas 2017.12.28
#3 Dalyviai


Data: gruodžio 30d.
Vieta: Pavydai (jau dabar pradėkit pavydėt, tie, kurie neatvažiuos ieškot Snieguolės). "Nijolės baras"
Laikas: Pradžia 9.00 val., pabaiga 19.00val.

Daugiau informacijos apie renginį
Turnyro aprasymas 171230

Turnyro dalyvio anketa
Turnyro dalyvio anketa

  • rk.lt
  • 4x4padangosiksliukas 2
  • lasf9
  • 4x4service10
  • Paveiksliukas 12