2019m. Lietuvos rally raid čempionato, taurės ir serijos IV-asis etapas "4x4perimetras" Pasvalys 2019.09.20-21

Priedas Nr.5

2019m. Lietuvos automobilių pravažumo čempionato IV etapas "Tauragės ruduo"

2019 pravazumo logo1                                                          39227299_308141499733749_2916939034922057728_n

Dalyvių judėjimas ir rezultatai gyvai čia

Etapo paildomi nuostatai
papildomi nuostatai Taurages ruduo 2019-1

Papildomi nuostatai turizmo klasei
nuostatai_turizmui

Dalyvio paraiška čia

2019m. Lietuvos automobilių pravažumo čempionato dokumentai.

2019 pravazumo cempas po III

2019m. Lietuvos automobilių pravažumo čempionato ir NEZ čempionato III etapas. Madona, Latvija

registracijas_augsa_SEM2019-1024x439

Rezultatai
Signals_EM_rezultati2019

NEZ_total_2019

2019m. Lietuvos automobilių pravažumo čempionato ir NEZ čempionato II etapas. Kupiškis

ATV 750

Šį savaitgalį vyko II Lietuvos automobilių pravažumo ir NEZ čempionato etapas Kupiškyje. NEZ čempionatas pirmą kartą atkeliavo į šį miestą. Statistika - 59 dalyviai iš Lenkijos, Rusijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Automobiliai suskirstyti į tris sportines klases ir turizmo klasę. Lenktyniavo ir keturračių entuziastai suskirstyti į dvi klases.
Sausros iškankintas Kupiškio kraštas nepasidavė, begalę kubinių metrų vandens organizatoriai išliejo Uoginių auto-moto kroso trasoje, kad ji nedulkėtų ir žiūrovams būtų aiškiau matomi varžybų dalyviai.
Kova buvo arši. Daug tituluotų varžovų susirinko "monstrų", TR3, klasėje, mišrus ekipažas lenkas M.Łukaszewski su rusu P.Emelin, šių metų "Ladogos" nugalėtojai, estai J.Purga ir L.Junkin "Ladogos" prizininkai, įvairių tarptautinių varžybų nugalėtojai latviai V. irA. Zeizos. Pabaigus karjerą tituluočiausiam Lietuvos pravažumo sportininkui N. Gurkliui, atsivėrė galimybės kitiems lietuviams. Puikiai pasirodė šeimyninis Simonavičių ekipažas iškovojęs antrąją vietą. Tarptautinis prizininkų trejetas: pirmi estai, antri lietuviai, treti latviai. Sėkmingai kovojęs R. Skurdelio ekipažas liko ketvirtas.
TR2 klasėje, vieni lietuviai. Džiugu, kad net 11 ekipažų išbandė jėgas Kupiškyje. Nugalėjo stabiliai važiuojantis Šaltenių ekipažas, antri liko panevėžiečiai A. Paslauskas ir A. Baukus, treti A. Janušaitis su L. Povilaičiu. Nugaros skausmus, kentęs T. Gužausko ekipažas, liko ketvirtas.
TR1 klasė. Jau kelinti metai iš eilės sunkiai pavejamas R. Matulos ir E. Račiūno ekipažas, treniruojamas N.Gurklio, ir šiose varžybose nepaliko vilčių konkurentams. Nuo antroje vietoje likusių M. Beržinio ir S. Detkausko, jie atitrūko net 128 taškais. Treti R. Rupšlaukis su L. Jaku.
Negalime nepaminėti J. Kovalenkos ir J. Šeiboko taktikos. Išnagrinėję čempionato dokumentus jie sugebėjo su standartiniu "Mitsubishi" L 200 iškovoti šeštąją vietą ir į metinę įskaitą įsidėti taip reikalingus taškus.
Turizmo klasėje nugalėjo R. Greičiaus ir V. Trakšelio ekipažas, šeimyninis "4x4sport.lt" komandos R. ir R. Dilių ekipažas iškovojo antrąją vietą, P. Mazrimo ir A. Senkaus ekipažas - trečias.
ATV 1000 klasėje nugalėjo Ž. Gesevičius, o ATV 750 - A. Maciulevičius.

Trečiasis Lietuvos pravažumo čempionato etapas vyks Latvijoje, Madonoje liepos 19-21 d.